Forum Filologia Germańska US Strona Główna Filologia Germańska US
forum studentów I roku II stopnia

POMOCPOMOC   FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

list od Eleonory

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Filologia Germańska US Strona Główna -> Język włoski
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Ryba5

PostWysłany: Wto Mar 15, 2011 23:06    Temat postu: list od Eleonory Odpowiedz z cytatem

Drodzy studenci,

proszę dokładnie przeczytać e-mail, w którym są zawarte nowe "reguły " kursu języka włoskiego obowiązujące od tego tygodnia.

Przede wszystkim chcę powiedzieć, że kurs jest częścią planu studiów i musi być traktowany poważnie, jak wszystkie inne przedmioty. Otrzymujecie z niego zaliczenie i prawo do nauki j.włoskiego dlatego musicie traktować mnie i kurs poważnie.

Pamiętaj, że kurs składa się z trzech części:

1. Wykład (tj. wykonane przeze mnie)

2. aktywny udział w zajęciach

3. kształcenia indywidualne (praca w domu)

Udział w warsztatach jest obowiązkowy i nieobecności od dzisiaj muszą być uzasadnione zwolnieniem lekarskim.

Spóźnienia nie są dozwolone, wcześniejsze wyjscie z zajęć lub dłuższe spóźnienie też nie bedzie tolerowane.

Kto będzie nieobecny, nie przyjdzie na zajęcia, który wychodzi przed końcem zajęć, kto nie bierze aktywnego udziału w zajęciach, tych, którzy rozmawiają z kolegami w trakcie zajęć, i Ci którzy korzystają z telefonu, a kto nie robić ćwiczenia w domu, powinien podczas moich konsultacji w środę od 13.15 do 15.00 w pokoju numer 104, na zaliczenie słownictwa, rozmów i cwiczen (także pisemnych) robionych podczas zajęć zgłosić i to zaliczyć w innym razie nie dostanie pozytywnej oceny do indeksu ode mnie.
Pamietajcie, każdy kto nie był obecny fizycznie i psychicznie musi zaliczyć lekcje na moich konsultacjach.

Brak otrzymania zaliczenia lekcji jest głownie za nieobecności (fizyczne i psychiczne na zajęciach).

Nie chce słyszeć więcej wymówek, jak "Nie miałem czasu na naukę, bo na głownym kierunku mialem duzo nauki, bo sprawy prywatne, bo coś bo coś" Nauka jest najważniejsza. I nie bede tolerowała żadnych wymówek!

Dziękuję wszystkim studentom, którzy do tej pory wykazali dużo powagi i dojrzałości. Zostanie to docenione i jest odnotowane w moim dzienniczku.

Pozdrawiam,

Latella Eleonora.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Reklama

Wysłany: Wto Mar 15, 2011 23:06    Temat postu:

Powrót do góry
rammstein1

PostWysłany: Sro Mar 16, 2011 00:00    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

No nie, znowu czyjś przedmiot jest najważniejszy Sad co najgorsze, niepokoi mnie ta "psychiczna" nieobecność na zajęciach... A podobno tydzień temu nas chwaliła.
Powrót do góry
Ryba5

PostWysłany: Sro Mar 16, 2011 09:47    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

heh! Very Happy już zmieniła zdanie!

Pewnie przez anglistów, którzy nie chodzą na jej zajęcia i może przez to nasze wcześniejsze wyjście w zeszłym tygodniu jak szliśmy na metodykę...
Powrót do góry
Marsela

PostWysłany: Sro Mar 16, 2011 18:30    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

szkoda gadać ;/
Powrót do góry
Reklama

Wysłany: Sro Mar 16, 2011 18:30    Temat postu:

Powrót do góry
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Filologia Germańska US Strona Główna -> Język włoski Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1
Skocz do: