Forum Filologia Germańska US Strona Główna Filologia Germańska US
forum studentów I roku II stopnia

POMOCPOMOC   FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Własna domena

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Filologia Germańska US Strona Główna -> Mam pytanie
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
angus

PostWysłany: Sro Gru 09, 2015 17:38    Temat postu: Własna domena Odpowiedz z cytatem

Witajcie. Mam nadzieję, że znajdą się tu osoby skłonne mi doradzić w kwestii domeny. Miałem przez pewien czas blog na pewnej darmowej platformie, ale doszedłem już chyba do momentu by "pracować" na swoją domenę. chce go przenieść, ale trochę się boje czy dam sobie radę. Zależy mi na przeniesieniu całej zawartości z tego starego miejsca na nowe. To dla mnie warunek konieczny, ale nie za bardzo się znam na aspektach technicznych i trochę się boję, że coś zepsuje czego konsekwencją będzie utrata tych treści. Druga sprawa to kwestia samej domeny. Możecie mi poradzić jakieś tanie? Na razie znalazłem taką stronę https://www.nazwa.pl/tanie-domeny/ ale może znacie jeszcze coś innego (będę wdzięczny za namiar). Co do pierwszej części wpisu - szukam kogoś do pomocy w kwestiach tego całego "przenoszenia", jeśli ktoś byłby skłonny pomóc to proszę się odezwać na forum. Pzdr!
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Reklama

Wysłany: Sro Gru 09, 2015 17:38    Temat postu:

Powrót do góry
trajton

PostWysłany: Pon Maj 22, 2017 22:49    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Apropo wlasnej domeny... chce fajna grafike na strone myslice, ze warto skorzystac z uslug http://grafikadlafirmy.pl? Polecono mi ich ale jeszcze nic o nich nie wiem ;/
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Reklama

Wysłany: Pon Maj 22, 2017 22:49    Temat postu:

Powrót do góry
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Filologia Germańska US Strona Główna -> Mam pytanie Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1
Skocz do: