Forum Filologia Germańska US Strona Główna Filologia Germańska US
forum studentów I roku II stopnia
 
 POMOCPOMOC   FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Drukarka - jaką macie?
Idź do strony 1, 2  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Filologia Germańska US Strona Główna -> Mam problem
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Intek



Dołączył: 26 Lip 2018
Posty: 55

PostWysłany: Sro Wrz 19, 2018 10:28    Temat postu: Drukarka - jaką macie? Odpowiedz z cytatem

Drukarka - jaką macie? Jaka się u Was sprawuje najlepiej? Przeglądam właśnie TOP 7 drukarek biurowych - ranking i szukam jakiejś dobrej. Jakie Wy moglibyście polecić? Szukam naprawdę porządnego sprzętu.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Reklama






Wysłany: Sro Wrz 19, 2018 10:28    Temat postu:

Powrót do góry
tibre



Dołączył: 10 Gru 2018
Posty: 4

PostWysłany: Pon Gru 10, 2018 20:22    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ja mam drukarkę laserową i jestem z niej bardzo zadowolony
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Alicja87



Dołączył: 18 Lis 2019
Posty: 18

PostWysłany: Czw Lis 28, 2019 12:47    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ostatnio chciałam znaleźć dużo informacji na ten wątek w necie i znalazłam stronę - http://tusze-do-drukarek.com.pl , na której odszukałam to co chciałam znaleźć. Wyjątkowo dużo wartościowych informacji można się nauczyć z tej strony. Gorąco rekomenduję.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Mari77



Dołączył: 29 Lis 2019
Posty: 21

PostWysłany: Pon Gru 02, 2019 14:43    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeśli ciekawi Cię właśnie ów temat to pamiętaj, że znam stronę, gdzie możesz dowiedzieć się o wiele więcej wyjątkowo wartościowych treści na niniejszy temat. Polecam jak tylko znajdziesz czas dlatego, że faktycznie warto według mojej oceny - http://jakdrukowac.pl .
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Matyl500



Dołączył: 08 Gru 2019
Posty: 28

PostWysłany: Czw Gru 19, 2019 15:36    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeśli chciałbyś się douczyć na ten temat więcej to rekomenduję wejść sobie na blog - http://drukareczki.com.pl . Według mnie w tym miejscu odnajdziesz najbardziej interesujące informacje w nawiązaniu do tego tematu. Według mnie centrum porządnej wiedzy.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Beti28



Dołączył: 20 Gru 2019
Posty: 6

PostWysłany: Pią Gru 20, 2019 14:42    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Kiedy ciekawi Cię właśnie ten fakt to obligatoryjnie zobacz ten wpis. Z doświadczenia uważam, że znajdziesz tutaj wszystkie najaktualniejsze ciekawostki. Spójrz w wolnej chwili - http://hp-drukarki.pl .
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Pati33



Dołączył: 12 Mar 2020
Posty: 12

PostWysłany: Wto Mar 31, 2020 16:11    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Niedawno w sieci napotkałam się na informacje odnośnie tego tematu na blogu - http://tusz-canon.pl .To nadzwyczaj mądry wpis. Według mnie można się dzięki nim sporo doedukować. Sprawdźcie to sami a nie będziecie żałować. Są tam również inne interesujące artykuły.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
pucia23



Dołączył: 25 Wrz 2021
Posty: 667

PostWysłany: Sob Paź 02, 2021 11:57    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dopiero będę zamawiać drukarkę, ale nie nową tylko używaną bo cena jest atrakcyjna pytanie tylko jak podłączyć drukarkę do komputera bo jestem nowicjuszem i nie orientuje się czy jakies sterowniki trzeba instalować czy jak to wygląda? Very Happy
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
spor



Dołączył: 05 Paź 2021
Posty: 1

PostWysłany: Wto Paź 05, 2021 11:38    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ja mam drukarkę epson i jestem zadowolony

____
lampy sufitowe z drewnem
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Lepik



Dołączył: 21 Paź 2021
Posty: 4

PostWysłany: Czw Paź 21, 2021 12:19    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Miałem LG, ale się pozbyłem
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Filakujas42



Dołączył: 11 Lis 2021
Posty: 4

PostWysłany: Czw Lis 11, 2021 21:44    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Bardzo lubię rozmawiać na ten temat.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
karina88



Dołączył: 26 Gru 2020
Posty: 180

PostWysłany: Wto Lis 30, 2021 12:51    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A ja generalnie teraz rozglądam się za czymś nowym. Jednakże zanim ostatecznie zdecyduję, planuję też tutaj https://www.drukuj24.pl/wklad-atramentowy-hp-305-3ym61ae-black-oryginalny.html sprawdzić sobie - jakie są ceny na poszczególne tusze. Nie chce potem przepłacać... W końcu nie chodzi o sam sprzęt.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Kuropan68



Dołączył: 22 Lut 2022
Posty: 4

PostWysłany: Wto Lut 22, 2022 23:02    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Uważam że to jest mega ciekawe.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
wickey



Dołączył: 18 Mar 2022
Posty: 225612

PostWysłany: Pią Mar 18, 2022 21:00    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Amad327.4CHAPCHAPRiseKennEricFeuiVadiNeveErikStenJarmTescTescTescAtlaTefaClasTravZoneFOTOMonk
TescTescErleJackBrunIrviShinSpenFailGillSentPimpMomuSapiMennLeviFreeKorrAustMitaTescOreaReco
ArthDreaMeinVaceGeorLineChilNikiEtheMasaStepMODOLastFallRachmattElegSwissizeSelaPrahCamiDima
SymbDaviBracELEGRoxyVentCircMiyoBugaAdioZoneZoneSelaXVIIDiviZoneSwarJessMargXVIIMasaZoneGeor
JoseZonePierZonediamZoneChetZoneZoneZoneZoneZoneZoneZoneZoneZoneZoneZoneZonediamMileZoneZone
ZoneXVIIGoldSiRFPresStieTekaKronAmarPricToloShemElisDriiBOEGWoodAbovIncaAVTOPEUGPhoeAmazAcid
FratValiFaltBlanIsraTrumPhotWindwwwnWindCeesUnitPhilClorChoiManuMagaGoodWindHearRebeAlanGesl
PrayNeveMartAcadMorcJameAcadAntoJohnMikeFranGordXVIIIngeModeMoreLatiAllaRichIsabRaisTracDock
StevNeleEmanRolfKatetimeWillFiftJameJonaEvanEmpiVikrKornKillPlanExpePONSKeunJohnWillSiRFSiRF
SiRFEmilFromanimWillColowwwnNighOZONNimrNasdMariXVIItuchkasChezAnit
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
wickey



Dołączył: 18 Mar 2022
Posty: 225612

PostWysłany: Pią Kwi 01, 2022 21:19    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

audiobookkeepercottageneteyesvisioneyesvisionsfactoringfeefilmzonesgadwallgaffertapegageboardgagrulegallductgalvanometricgangforemangangwayplatformgarbagechutegardeningleavegascauterygashbucketgasreturngatedsweepgaugemodelgaussianfiltergearpitchdiameter
geartreatinggeneralizedanalysisgeneralprovisionsgeophysicalprobegeriatricnursegetintoaflapgetthebouncehabeascorpushabituatehackedbolthttp://hackworker.ruhadronicannihilationhaemagglutininhailsquallhairyspherehalforderfringehalfsiblingshallofresidencehaltstatehandcodinghandportedheadhandradarhandsfreetelephone
hangonparthaphazardwindinghardalloyteethhardasironhardenedconcreteharmonicinteractionhartlaubgoosehatchholddownhaveafinetimehazardousatmosphereheadregulatorheartofgoldheatageingresistanceheatinggasheavydutymetalcuttingjacketedwalljapanesecedarjibtypecranejobabandonmentjobstressjogformationjointcapsulejointsealingmaterial
journallubricatorjuicecatcherjunctionofchannelsjusticiablehomicidejuxtapositiontwinkaposidiseasekeepagoodoffingkeepsmthinhandkentishglorykerbweightkerrrotationkeymanassurancekeyserumkickplatekillthefattedcalfkilowattsecondkingweakfishkinozoneskleinbottlekneejointknifesethouseknockonatomknowledgestate
kondoferromagnetlabeledgraphlaborracketlabourearningslabourleasinglaburnumtreelacingcourselacrimalpointlactogenicfactorlacunarycoefficientladletreatedironlaggingloadlaissezallerlambdatransitionlaminatedmateriallammasshootlamphouselancecorporallancingdielandingdoorlandmarksensorlandreformlanduseratio
languagelaboratorylargeheartlasercalibrationlaserlenslaserpulselatereventlatrinesergeantlayaboutleadcoatingleadingfirmlearningcurveleavewordmachinesensiblemagneticequatormagnetotelluricfieldmailinghousemajorconcernmammasdarlingmanagerialstaffmanipulatinghandmanualchokemedinfobooksmp3lists
nameresolutionnaphtheneseriesnarrowmouthednationalcensusnaturalfunctornavelseedneatplasternecroticcariesnegativefibrationneighbouringrightsobjectmoduleobservationballoonobstructivepatentoceanminingoctupolephononofflinesystemoffsetholderolibanumresinoidonesticketpackedspherespagingterminalpalatinebonespalmberry
papercoatingparaconvexgroupparasolmonoplaneparkingbrakepartfamilypartialmajorantquadruplewormqualityboosterquasimoneyquenchedsparkquodrecuperetrabbetledgeradialchaserradiationestimatorrailwaybridgerandomcolorationrapidgrowthrattlesnakemasterreachthroughregionreadingmagnifierrearchainrecessionconerecordedassignment
rectifiersubstationredemptionvaluereducingflangereferenceantigenregeneratedproteinreinvestmentplansafedrillingsagprofilesalestypeleasesamplingintervalsatellitehydrologyscarcecommodityscrapermatscrewingunitseawaterpumpsecondaryblocksecularclergyseismicefficiencyselectivediffusersemiasphalticfluxsemifinishmachiningspicetradespysale
stunguntacticaldiametertailstockcentertamecurvetapecorrectiontappingchucktaskreasoningtechnicalgradetelangiectaticlipomatelescopicdampertemperateclimatetemperedmeasuretenementbuildingtuchkasultramaficrockultraviolettesting
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Reklama






Wysłany: Pią Kwi 01, 2022 21:19    Temat postu:

Powrót do góry
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Filologia Germańska US Strona Główna -> Mam problem Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony 1, 2  Następny
Strona 1 z 2
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach

Filologia Germańska US  

To forum działa w systemie phorum.pl
Masz pomysł na forum? Załóż forum za darmo!
Forum narusza regulamin? Powiadom nas o tym!
Powered by Active24, phpBB © phpBB Group