Forum Filologia Germańska US Strona Główna Filologia Germańska US
forum studentów I roku II stopnia

POMOCPOMOC   FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Gdzie wziąć kredyt gotówkowy

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Filologia Germańska US Strona Główna -> Mam problem
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
quescik

PostWysłany: Wto Kwi 01, 2014 12:18    Temat postu: Gdzie wziąć kredyt gotówkowy Odpowiedz z cytatem

Witam!
Posiadam samochód opla zafirę z 2003r. jeździłem nią od 3 lat w 100% zadowolony. 2 miesiące temu zaczęły się problemy zaczął gasnąć, kopcić itd.
Pojechałem do jednego mechanika zapłaciłem, później do drugiego i tak na okrągło. Niestety ostatnio postanowiłem pojechać do "sprawdzonego mechanika" znajomego który zidentyfikował usterkę. Na moje nieszczęście to pompa wtryskowa koszt nowej około 5 tysięcy zł. Po uprzednich naprawach nie posiadam takiej sumy co myślicie o wzięciu kredytu gotówkowego http://www.okmoney.pl/
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Reklama

Wysłany: Wto Kwi 01, 2014 12:18    Temat postu:

Powrót do góry
kamiska

PostWysłany: Wto Sty 10, 2017 15:55    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nie wiem ale ja bym na poczatek w swoim banku pytała, powinny być w miarę dobre warunki.
Powrót do góry
Oliviaa

PostWysłany: Sob Lip 08, 2017 07:51    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dokładnie idź do banku jakiegoś sprawdzonego byleby nie te parabanki
Powrót do góry
rembrandt

PostWysłany: Pią Sie 04, 2017 14:04    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Generalnie jak już musisz brać jakieś pieniądze w formie pożyczki czy kredytu to upewnij się dwa razy, czy aby na pewno źródło z którego bierzesz pieniądze jest dobre.

livegood

PostWysłany: Wto Paź 17, 2017 13:56    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A nie lepiej chwilówkę? na dzień dzisiejszy można wejść na stronę http://bezpiecznechwilowki.pl i porównać ponad 20 ofert dzieki czemu nie ma opcji zlego wyboru mozna sobie wybrac jaki temrin i obliczyc calkowity koszt pozyczki i to jest swietne do wybierania tej odpowiedniej oferty Wink
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
trevor

PostWysłany: Wto Gru 26, 2017 20:46    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Najpewniej i najtaniej będzie w banku. W raiffeisen możesz dostać 5 tys kredytu gotówkowego bez odsetek na dowód bez żadnych zaświadczeń o zarobkach.
Powrót do góry
kabix179

PostWysłany: Czw Lip 19, 2018 14:09    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A ja polecam Ci nie brać żadnego kredytu, tylko zastanowić się nad pożyczką online. Bardzo dobrym bo sprawdzonym miejscem jest Kredytok.pl, z którego ja korzystałam jakiś czas temu. Bardzo dogodna możliwość spłacania i szybkość to główne atuty, a myślę, że będzie ich znacznie więcej. Poczytaj i zastanów się.
Powrót do góry
kabix179

PostWysłany: Czw Lip 19, 2018 14:42    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeżeli szukasz chwilówki na samochód to polecam Kredyt OK! Jest to instytucja pozabankowa, która była mi wielokrotnie pomocna w sytuacjach braku kasy. Wejdźcie na ich witrynę i sami się przekonajcie, że warto Smile
Powrót do góry
Paula883

PostWysłany: Pon Lip 30, 2018 17:10    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Lubię dużo wiedzieć w kwestaich finansowych, ponieważ bardzo interesuję się tym tematem. Czytam mnóstwo blogów takich jak http://kredytbezzaswiadczen.net/artykuly/petla-kredytowa/ i widzę jak moja wiedza rośnie. Polecam i Wam.
Powrót do góry
kabix179

PostWysłany: Czw Sie 30, 2018 08:23    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Zawsze możesz poszukać jakiejś chwilówki przez internet. Szybkie pożyczki tego typu charakteryzują się tym, że są bardzo szybkie i wygodne. Warto zatem skorzystac z takiej opcji kiedy bardzo mocno zależy nam na czasie.
Powrót do góry
Reklama

Wysłany: Czw Sie 30, 2018 08:23    Temat postu:

Powrót do góry
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Filologia Germańska US Strona Główna -> Mam problem Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1
Skocz do: