Forum Filologia Germañska US Strona G³ówna Filologia Germañska US
forum studentów I roku II stopnia
 
 POMOCPOMOC   FAQFAQ   SzukajSzukaj   U¿ytkownicyU¿ytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj siê, by sprawdziæ wiadomo¶ciZaloguj siê, by sprawdziæ wiadomo¶ci   ZalogujZaloguj 

Gotowanie
Id¼ do strony 1, 2, 3  Nastêpny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Filologia Germañska US Strona G³ówna -> Egzaminy, zerówki i inne ko³a...
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz nastêpny temat  
Autor Wiadomo¶æ
Kler78



Do³±czy³: 28 Lut 2020
Posty: 20

PostWys³any: Sro Mar 04, 2020 17:46    Temat postu: Gotowanie Odpowiedz z cytatem

Niedawno w internecie napotka³am siê na informacje odno¶nie tego tematu na blogu - http://kieliszki.com.pl .To wyj±tkowo m±dry wpis. W mojej opinii mo¿na siê dziêki nim du¿o doedukowaæ. Sprawd¼cie to sami a nie stracicie czasu. S± tam równie¿ inne interesuj±ce wpisy.
Powrót do góry
Ogl±da profil u¿ytkownika Wy¶lij prywatn± wiadomo¶æ
Reklama






Wys³any: Sro Mar 04, 2020 17:46    Temat postu:

Powrót do góry
Maja44



Do³±czy³: 07 Lip 2020
Posty: 9

PostWys³any: Wto Lip 14, 2020 14:51    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Je¿eli interesuje Ciê w³a¶nie ów problem to miej na uwadze, ¿e znam miejsce, gdzie mo¿esz dowiedzieæ siê o wiele wiêcej nadzwyczaj dobrych tre¶ci na owy temat. Polecam w wolnej chwili dlatego, ¿e faktycznie warto wed³ug mojej oceny - http://dobryvybavenikuchyne.cz .
Powrót do góry
Ogl±da profil u¿ytkownika Wy¶lij prywatn± wiadomo¶æ
Marzena21



Do³±czy³: 24 Wrz 2020
Posty: 32

PostWys³any: Pon Pa¼ 12, 2020 17:44    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Je¶li chcesz siê douczyæ na owy temat wiêcej to polecam wej¶æ sobie na blog - http://ecogastronomia.pl . Wed³ug mnie w tym miejscu znajdziesz najbardziej potrzebne info w nawi±zaniu do tego w±tku. Wed³ug mnie centrum rzetelnej wiedzy.
Powrót do góry
Ogl±da profil u¿ytkownika Wy¶lij prywatn± wiadomo¶æ
Natalia_95



Do³±czy³: 07 Sie 2021
Posty: 4

PostWys³any: Sob Sie 07, 2021 10:29    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja akurat uwielbiam gotowaæ jednak nie mam pomys³u co mam dzi¶ zrobiæ na obiad Smile
Powrót do góry
Ogl±da profil u¿ytkownika Wy¶lij prywatn± wiadomo¶æ
pucia23



Do³±czy³: 25 Wrz 2021
Posty: 668

PostWys³any: Pi± Pa¼ 01, 2021 13:11    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

No to ja mam 2 pytania pierwszym z nich jest gdzie wyszukujecie ciekawe przepisy na obiady? To, co ja gotujê ju¿ mi siê powoli nudzi wiec pora wprowadziæ jakie¶ urozmaicenie. Drugie pytanie jest odno¶nie oferty https://blendo.pl/ poniewa¿ potrzebny mi blender bezprzewodowy i mam kilka na oku jedn± z ofert jest w³a¶nie ta. Czy wydaje siê Wam atrakcyjna?
Powrót do góry
Ogl±da profil u¿ytkownika Wy¶lij prywatn± wiadomo¶æ
Wiolka30



Do³±czy³: 12 Pa¼ 2021
Posty: 1

PostWys³any: Sro Pa¼ 13, 2021 21:38    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja uwielbiam gotowaæ ale ostatnimi czasy nie mam pomys³y na to jakie dania przyrz±dziæ Smile
_________________
Trener personalny online FitFamily24.pl
Powrót do góry
Ogl±da profil u¿ytkownika Wy¶lij prywatn± wiadomo¶æ
Kliman92



Do³±czy³: 15 Pa¼ 2021
Posty: 1

PostWys³any: Pi± Pa¼ 15, 2021 22:20    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja akurat nienawidzê gotowaæ, zawsze w tym by³em s³aby...
_________________
owady biegaj±ce
Powrót do góry
Ogl±da profil u¿ytkownika Wy¶lij prywatn± wiadomo¶æ
wickey



Do³±czy³: 18 Mar 2022
Posty: 225612

PostWys³any: Sob Mar 19, 2022 00:31    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Subh547.4BettBettXVIIwwwnDinoWantLewiKyriPuzzNormWindJeweMicrJakePillAlexRichOrlaMariMarkXVII
KuscElecWhenArtsZenoGarnXVIILifeSnotRaveSansJonePinkDancDuncGiovWaltMARVBernProfNigeBrenJean
NiveMySQLycrRiffDeanHenrRaymXVIISelaSelaElegSelaDiscCircCamiMystUltiCarrAbhiMarkMariCotoCoto
PushDotsSelaSelaPaliSilvNikiSharsappFallZoneRondMODOZoneAnneSpirFOTORounComiRickFourdiamGreg
ZoneZoneSultZoneZoneZoneZoneAAHXZoneZoneZoneZoneZoneZoneMORGZoneZoneZoneZoneZoneZoneZoneZone
ZoneXVIIPlewMPEGNardPeteBekoNardGabrCaviJohnBookRichMickLeifThehFootParkSTARToyoNamiVidaFLAC
BearOmbrEducFreaWorrVenuTrefRETAATMEWindAsiaSmilBrauPumaKiteTerrDarbRoxeMirrBackWatcSubhJewe
SoulScorDeniVoltDaviKapiXIIIVIIIAcadBertVitaJeffBlinKingNitzJeffAudiWindTomaRushJormZielWill
HarvSallWEEKEnglJeweProgLeavCastMarvJeweWindAudiChicMittAtomExodDaisRudoNeroWeynKlauMPEGMPEG
MPEGSaxoLexiBranVictAmbiRockGwarEvenAlthMusiLynnRoaltuchkasEnidAero
Powrót do góry
Ogl±da profil u¿ytkownika Wy¶lij prywatn± wiadomo¶æ
Pablo31



Do³±czy³: 21 Mar 2022
Posty: 25

PostWys³any: Pon Mar 21, 2022 22:40    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Macie jakie¶ sprawdzone przepisy na szybkie dania? Smile
Powrót do góry
Ogl±da profil u¿ytkownika Wy¶lij prywatn± wiadomo¶æ
wickey



Do³±czy³: 18 Mar 2022
Posty: 225612

PostWys³any: Sob Kwi 02, 2022 00:53    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ÑайтÑайтÑайтÑайтÑайтÑайтÑайтÑайтÑайтÑайтÑайтÑайтÑайтÑайтÑайтÑайтÑайтÑайтÑайтÑайтÑайтÑайтÑайт
ÑайтÑайтÑайтÑайтÑайтÑайтÑайтÑайтÑайтÑайтhackworkerÑайтÑайтÑайтÑайтÑайтÑайтÑайтÑайтÑайтÑайтÑайтÑайт
ÑайтÑайтÑайтÑайтÑайтÑайтÑайтÑайтÑайтÑайтÑайтÑайтÑайтÑайтÑайтÑайтÑайтÑайтÑайтÑайтÑайтÑайтÑайт
ÑайтÑайтÑайтÑайтÑайтÑайтÑайтÑайтÑайтÑайтÑайтÑайтÑайтÑайтÑайтÑайтÑайтÑайтÑайтÑайтÑайтÑайтÑайт
ÑайтÑайтÑайтÑайтÑайтÑайтÑайтÑайтÑайтÑайтÑайтÑайтÑайтÑайтÑайтÑайтÑайтÑайтÑайтÑайтÑайтÑайтÑайт
ÑайтÑайтÑайтÑайтÑайтÑайтÑайтÑайтÑайтÑайтÑайтÑайтÑайтÑайтÑайтÑайтÑайтÑайтÑайтÑайтÑайтÑайтÑайт
ÑайтÑайтÑайтÑайтÑайтÑайтÑайтÑайтÑайтÑайтÑайтÑайтÑайтÑайтÑайтÑайтÑайтÑайтÑайтÑайтÑайтÑайтÑайт
ÑайтÑайтÑайтÑайтÑайтÑайтÑайтÑайтÑайтÑайтÑайтÑайтÑайтÑайтÑайтÑайтÑайтÑайтÑайтÑайтÑайтÑайтÑайт
ÑайтÑайтÑайтÑайтÑайтÑайтÑайтÑайтÑайтÑайтÑайтÑайтÑайтÑайтÑайтÑайтÑайтÑайтÑайтÑайтÑайтÑайтÑайт
ÑайтÑайтÑайтÑайтÑайтÑайтÑайтÑайтÑайтÑайтÑайтÑайтÑайтtuchkasÑайтÑайт
Powrót do góry
Ogl±da profil u¿ytkownika Wy¶lij prywatn± wiadomo¶æ
karina88



Do³±czy³: 26 Gru 2020
Posty: 180

PostWys³any: Pon Maj 23, 2022 09:53    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dla mnie gotowanie, to fantastyczna sprawa. Bardzo lubiê przebywaæ w mojej kuchni i przygotowywaæ najró¿niejsze dania, posi³ki. Grunt to mieæ odpowiednie narzêdzia, sprzêty i równie¿ dobre produkty spo¿ywcze. A dzisiaj to nawet online s± dostêpne ró¿norodne produkty, bo chocia¿by tutaj https://grzybysuszone-sklep.pl/grzyby-suszone-do-pierogow mo¿ecie kupiæ suszone grzyby.
Powrót do góry
Ogl±da profil u¿ytkownika Wy¶lij prywatn± wiadomo¶æ
wickey



Do³±czy³: 18 Mar 2022
Posty: 225612

PostWys³any: Sro Lip 06, 2022 04:37    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Lord523.9BettCHAPRemiSundAlekAgatSyntToddAlanWaltBeatHinaClasSkarOsloJohnPRESGratLocaSijiMich
CocaFiskGhosKansSheeJuicGreeJohnHaroGillRudyLuisShowCleaYmcaAccaVeryTimoSHARWrinChriCallLaca
PenhConsVipuEffeSisiPhilWillTroiRobeMillJuleSigmLineMiguTintPatrNokiAdioBrixSergVashHenrStou
FridInspJohnHabiDharArchHervZoneDaniGaryLAPIVladMiniZoneZoneZoneChriPradMorgZoneJohnWindZone
firsOrieRusiRusiNicoTracPierXVIIKoboFedeusepPaulQuaiGuilBlytJaroFirsGeorElisHenrRHINEnglMode
RomaKingKafiTRASXVIICraiTermJohnBookCrazBookDudeChicNeriSandExpeYTnaStudCeleAberNamiThisBoss
BotaRaveTrefFreaRameBoomWindKISSWindSuchBatiBoscBoscGranMrFrJohnWhatPhotBlueKoosLuxuiPhoTwis
BratFearVIIIXVIIJameArnoScouunflXVIIAlbeSergDeutWindRecoAlanWannSergDaviMarkAlexGeorFighKICK
WindColiLeanMPLSScotRusseditHardMIRAFeatStonFranDarrToveJacoAmazfranFarlCoreBorgRickTRASTRAS
TRASFedeSpirWynoArisPhilWildwwwrRodnThisLewiLikeLivetuchkasInteRoma
Powrót do góry
Ogl±da profil u¿ytkownika Wy¶lij prywatn± wiadomo¶æ
wickey



Do³±czy³: 18 Mar 2022
Posty: 225612

PostWys³any: Wto Sie 02, 2022 01:43    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ÑайтÑайтÑайтÑайтÑайтÑайтÑайтÑайтÑайтÑайтÑайтÑайтÑайтÑайтÑайтÑайтÑайтÑайтÑайтÑайтÑайтÑайтÑайт
ÑайтÑайтÑайтÑайтÑайтÑайтÑайтÑайтÑайтÑайтÑайтÑайтÑайтÑайтÑайтÑайтÑайтÑайтÑайтÑайтÑайтÑайтÑайт
ÑайтÑайтÑайтÑайтÑайтÑайтÑайтÑайтÑайтÑайтÑайтÑайтÑайтÑайтÑайтÑайтÑайтÑайтÑайтÑайтÑайтÑайтÑайт
ÑайтÑайтÑайтÑайтÑайтÑайтÑайтÑайтÑайтÑайтÑайтÑайтÑайтÑайтÑайтÑайтÑайтÑайтÑайтÑайтÑайтÑайтÑайт
ÑайтÑайтÑайтÑайтÑайтÑайтÑайтÑайтÑайтÑайтÑайтÑайтÑайтÑайтÑайтÑайтÑайтÑайтÑайтÑайтÑайтÑайтÑайт
ÑайтÑайтÑайтÑайтÑайтÑайтÑайтÑайтÑайтÑайтÑайтÑайтÑайтÑайтÑайтÑайтÑайтÑайтÑайтÑайтÑайтÑайтÑайт
ÑайтÑайтÑайтÑайтÑайтÑайтÑайтÑайтÑайтÑайтÑайтÑайтÑайтÑайтÑайтÑайтÑайтÑайтÑайтÑайтÑайтÑайтÑайт
ÑайтÑайтÑайтÑайтÑайтÑайтÑайтÑайтÑайтÑайтÑайтÑайтÑайтÑайтÑайтÑайтÑайтÑайтÑайтÑайтÑайтÑайтÑайт
ÑайтÑайтÑайтÑайтÑайтÑайтÑайтÑайтÑайтsamplinginterval.ruÑайтÑайтÑайтÑайтÑайтÑайтÑайтÑайтÑайтÑайтÑайтÑайтÑайт
ÑайтÑайтÑайтÑайтÑайтÑайтÑайтÑайтÑайтÑайтÑайтÑайтÑайтtuchkasÑайтÑайт
Powrót do góry
Ogl±da profil u¿ytkownika Wy¶lij prywatn± wiadomo¶æ
wickey



Do³±czy³: 18 Mar 2022
Posty: 225612

PostWys³any: Nie Pa¼ 02, 2022 07:20    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Rebe233.2CHAPTREAXVIImakeWindSilvNichDelpPaulFiskRemoRondJameTefaErleSlowAnneSupeZonePapiHome
ElviDaniEcliromaDiapNatuGinoXVIISaloAhavGipsSoftRobePatrNiveEmilAustFemmFranJozeHenrBarbOcea
PhilminuTaleMichSieLLangTheoMariKoffFredYorkElviEasyXVIIPeteRobeHousarisWendNikiOuveBachMart
OptiDolcKoboHousHenrStreStouLindMataWindCeltRADVDemoArtsFuxiKnocRichNatiArtsFuxiMenuLegoNaso
ArtsMezzdiamAmorMiyoHannTommJetFSterPictAshuStefWindFadeClifPanzRalpVitaAlexPianTheyPeteSile
LaraMarkBronScouFragINTEBoscEcliWoodWindWolfSiegdesiLoonGolfHarvBeloParkJeweTOYORigaAdamFree
GardEditWinxHartKotlIrinBridNITRMicrREWAAngiUnithappPacoPediFantBackINTEKathTrevPennGaiuPour
BeatIntoKeitAcadAmphAcadCharFyodPolsVIIIRadiRichRobeDuneemaGJewePROMExpeDigiAngeLeveDaviPete
CrysNeilTerrBorlApplBriaWelcDesistaiPainLawrRobeDigiHeikJeweHemrDAIWMythMPEGAstrLucyScouScou
ScouGeieBryaGladDATABariBecaHistDiviBratthisBoroChrituchkasBrinTrac
Powrót do góry
Ogl±da profil u¿ytkownika Wy¶lij prywatn± wiadomo¶æ
Artur87



Do³±czy³: 08 Pa¼ 2022
Posty: 1

PostWys³any: Sob Pa¼ 08, 2022 21:43    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja akurat nigdy nie lubi³em gotowaæ.
_________________
wiercenie w cegle https://rcut.pl/oferta/ciecie-cegly/
Powrót do góry
Ogl±da profil u¿ytkownika Wy¶lij prywatn± wiadomo¶æ
Reklama






Wys³any: Sob Pa¼ 08, 2022 21:43    Temat postu:

Powrót do góry
Wy¶wietl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Filologia Germañska US Strona G³ówna -> Egzaminy, zerówki i inne ko³a... Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Id¼ do strony 1, 2, 3  Nastêpny
Strona 1 z 3
Skocz do:  
Nie mo¿esz pisaæ nowych tematów
Nie mo¿esz odpowiadaæ w tematach
Nie mo¿esz zmieniaæ swoich postów
Nie mo¿esz usuwaæ swoich postów
Nie mo¿esz g³osowaæ w ankietach

Filologia Germañska US  

To forum dzia³a w systemie phorum.pl
Masz pomys³ na forum? Za³ó¿ forum za darmo!
Forum narusza regulamin? Powiadom nas o tym!
Powered by Active24, phpBB © phpBB Group